GBS Customer Service Clerk

Primary Location WARSZAWA, Polska Job ID R24011774

Sprawdź swoją kolejną możliwość w organizacji z listy Fortune Global 500. Wyobraź sobie innowacyjne możliwości, poznaj naszą satysfakcjonującą kulturę i pracuj z utalentowanymi zespołami, które pomagają Ci stawać się lepszą wersją siebie każdego dnia. Wiemy, czego potrzeba, aby wprowadzić UPS w przyszłość – ludzi z wyjątkowym połączeniem umiejętności i pasji. Jeśli masz odpowiednie cechy i motywację, aby kierować sobą lub zespołami, istnieją stanowiska, dzięki którym rozwiniesz swoje umiejętności i wzniesiesz się na wyższy poziom.

Opis stanowiska:

This position performs general office duties respective to the supported group, such as data manipulation, planning, package handling, shipping, auditing, inventory, customer support, operations support, etc. He/She performs other tasks as requested.

Twój zakres obowiązków

  • telefoniczna obsługa klienta (połączenia przychodzące);
  • zapewnianie wysokiej jakości obsługi klienta;
  • rejestracja i obsługa zleceń zgłaszanych przez klientów w dedykowanym systemie;
  • współpraca z innymi działami UPS.

Nasze wymagania

  • możliwość natychmiastowego podjęcia pracy;
  • dobra organizacja pracy;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • umiejętność pracy zgodnie z wyznaczonymi celami;
  • znajomość języka angielskiego;
  • doświadczenie w pracy z klientem mile widziane;

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Specjalny program wdrożeniowy dla nowych pracowników
  • Zdobycie cennego doświadczenia zawodowego w międzynarodowym środowisku
  • Miłą i przyjazną atmosferę w pracy
  • Możliwość angażowania się i rozwijania swoich pasji w ramach działalności w komitetach pracowniczych (wolontariat na rzecz lokalnych społeczności, komitet sportowy, komitet rozwoju i nauki, lokalna gazeta pracownicza itd.)

Typ pracownika etatowego:

Stały

UPS dokłada wszelkich starań, aby zapewnić miejsce pracy wolne od dyskryminacji, nękania i działań odwetowych.